Yhteyshenkilöt / Contact persons

Vastuuhenkilöt per tehtäväalue / Main responsible persons per task

TEHTÄVÄ TASK 2018 EMAIL PUHELIN
Referee FJ2018, U19 Referee FJ2018, U19 Ari Vartiainen ari.vartiainen@pp.nic.fi 040-7605414
* Deputy * Deputy tbn
Referee FY2018, U11-U17 Referee FY2018, U11-U17 Björn von Veh bjornvonveh@gmail.com
* Deputy * Deputy tbn
Toimitsijapöytä/Peluutus Official table/Match schedules Eino Kainulainen eino.kainulainen@kolumbus.fi 040-523 2442
Linjatuomarit/Pisteen näyttö/Kenttähuolto Lines/Scores/Field Service
Hallipäällikkö Hall Officer Keijo Pajunen pajunen@luukku.com 040-501 8289
Kuljetuspäällikkö Transport Officer Kari Turpeinen  kari.turpeinen@gmail.com  045-695 8377
Infopiste Info desk Camilla Blomqvist-Immonen finnishjunior2018@gmail.com 0400-758 758
Toimitsijakahvila Cafe for umpires, judges and volunteers Maria Arrano De Kivikko mariarrano@hotmail.com 040-522 0626
Kisakahvila Cafe for player etc. (selling) Maarit Walinen maarit.walinen@kolumbus.fi  040-743 4463
Majoitus Accomodation Ville Valorinta finnishjunior2018@gmail.com 040-565 5412
Ruokailu Meals/Food Ville Valorinta finnishjunior2018@gmail.com 040-565 5412
Markkinointi Promotion Matti Mäenpää matti.maenpaa@profitconsulting.fi 040-504 11882
Tiedotus Public Relations Matti Mäenpää matti.maenpaa@profitconsulting.fi 040-504 1182
Sponsorointi Sponsorship Matti Mäenpää matti.maenpaa@profitconsulting.fi 040-504 1182
Kilpailujen johtaja Tournament Manager Ville Valorinta finnishjunior2018@gmail.com 040-565 5412
Palkinnot & Mitalit Prizes & Medals Katja Tapola katja.tapola@gmail.com 050-426 5291
email: finnishjunior2018@gmail.com